Bollywood - zobacz i zakochaj się

Sanam Re

Sanam Re

Reżyseria - Divya Khosla Kumar

Produkcja - Bhushan Kumar

Muzyka - Mithoon

 

Akash - Pulkit Samrat

Shruti - Yami Gautam

Akanksha - Urvashi Rautela

dziadek Akasha - Rishi Kapoor

szef Akasha - Manoj Joshi

przyjaciel Akasha - Vishal Malhotra

Babyji - Bharti Singh

Divya Khosla Kumar - występ specjalny w piosence "Humne Pee Rakhi Hai"

 

C:\fakepath\Sanam_Re_Posterwefwewfew.jpg

Sanam Re (Kochanie)- dramat romantyczny, wydany 12 lutego 2016 roku. Nie słyszałam wcześniej za wiele o filmie i jakoś szczególnie mnie nie zainteresował (jak w przypadku poprzedniego filmu :D). Ale jako że jakiś czas temu trafiłam na trailer Junooniyat, który bardzo mi się spodobał, to postanowiłam przed jego premierą zapoznać się właśnie z Sanam Re. Tu również było wiele pozytywnych recenzji, szczególnie o tym nowym duecie. Teraz żałuje, że tak późno zainteresowałam się filmem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie tylko duetu ale również całej historii. Do tej pory, zdążyłam obejrzeć film pare razy i jak dotąd mi się nie znudził, a wszystko przeżywam wciąż tak samo, wciąż te same emocje(mam na myśli głównie ostatnie sceny filmu). Sanam Re to bardzo wzruszający film, za każdym razem nie mogę się powstrzymać od łez, ale też ma w sobie trochę humoru.

 C:\fakepath\7730956_3fwqfwqwfqfwq.jpg

 Początek może nie jest zbyt ciekawy, ale później film nabiera tempa. I do samego końca, siedziałam w gotowości, jak to się może zakończyć. Koniec oczywiście mnie zaskoczył, tego nawet się nie spodziewałam. Jednak rzeczywiście, do filmu dużo wnosi duet Pulkit i Yami, jest między nimi niesamowita chemia. Choć muszę powiedzieć, że w Sanam Re bardzo mi się spodobali jako duet, ale dopiero w Junooniyat mnie oczarowali. I nawet po tych dwóch filmach, z wielką chęcią obejrzałabym następny z nimi w rolach głównych :D 

 C:\fakepath\5a6f69a283e7530cf9c71192b46bc739ewfefwef.jpg

 Obsada spisała się bardzo dobrze. Pulkit i Yami zagrali na wysokim poziomie. Byli rewelacyjni. Jak dla mnie, najciekawszą postać grała Yami i to chyba ona miała tu największe pole do popisu. I w pełni je wykorzystała. Co do Urvashi, to mam takie mieszane odczucia. Na początku jej gra była trochę sztywna, później już było lepiej. Jednak jakoś do końca mnie do siebie nie przekonała. Niesamowity był jak zawsze Rishi Kapoor. Odegrał bardzo fajną postać, taką pozytywną. I te jego "smile", nie dało się nie uśmiechnąć :D

C:\fakepath\Sanam-re-pos-2016.jpg

 Soundtrack jest bardzo ładny. Jednak najlepsza jest piosenka tytułowa Sanam Re. Uwielbiam ją <3 Jest naprawdę przepiękna. Cały czas do niej wracam. Początek i refren szybko zapadają w pamięć. Ładne są też Kya Tujhe Ab Ye Dil Bataye i Tere Liye, jednak nie tak jak tytułowa :D Nawet podoba mi się jeszcze Hua Hain Aaj Pehli Baar. Najgorszą piosenką jest według mnie Humne Pee Rakhi Hai. Jest okropna.

C:\fakepath\sanam-re-4wrgrwrg.jpg

 Akash i Shruti kochają się od dzieciństwa. Jednak los rozdziela ich, kiedy Akash opuszcza miasto.

Obecnie Akash pracuje w prywatnej firmie i prowadzi dość nudne życie. Kiedy zdrowie jego dziadka pogarsza się, postanawia wrócić do miasteczka. Podejmuje także próbe odnalezienia Shruti, jednak na marne.

C:\fakepath\beznazwygwgweg.png

Wkrótce wraca do pracy. Aby nie dopuścić do zwolnienia, Akash musi zdobyć kontrakt, od "Mrs.Pablo". W tym celu wyjeżdża do Kanady, na obóz. Kiedy udaje mu się poznać "Mrs.Pablo", czyli Akanshe, stara się zdobyć jej miłość. Jednak na obozie, Akash spotyka także Shruti. Kilka dni przygód, sprawia że uczucie znów się ożywia. Jednak tym razem to Shruti, zostawia Akasha ze złamanym sercem, kiedy mówi że nie chce z nim być.

C:\fakepath\_17f48e4a-d167-11e5-9215-0a2a26aeb03bgwegerger.jpg

 C:\fakepath\sanam-re_4fewfwefwe.jpg

 C:\fakepath\sanam-re-review-bollywoodfewefwe.jpg

 Załamany Akash, jest zdeterminowany aby ponownie odnaleźć Shruti i poznać przyczynę jej odmowy. Wkrótce udaje mu się poznać całą prawdę.

C:\fakepath\sanam-re-8awfeewffew.jpg

C:\fakepath\sanam-reboxofficecollections759dwqqwdwq.jpg

 C:\fakepath\sanam-re-41fewwe.jpg

 

 

 Piosenki:

 

1."Humne Pee Rakhi Hai"

2."Sanam Re"

3."Hua Hain Aaj Pehli Baar"

4."Gazab Ka Hai Yeh Din"

5."Kya Tujhe Ab Ye Dil Bataye"

6."Tere Liye"

7."Tum Bin"

 

Hej,

Jest to mój ostatni post na tym blogu. Zdecydowałam się przenieść bloga. Teraz znajdziecie mnie na tej stronie http://bollywoodbyleela.blogspot.com/ . Tam będą zamieszczane moje kolejne posty. Mam nadzieję że i tam będziecie mnie odwiedzać. :)